fbpx

O firmie

Jesteśmy agencją reklamową z Poznania, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze marketingowej małych i średnich firm. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, kompleksowość oraz atrakcyjność cen naszych usług.

Nasz zespół

_MG_8522
Adam

Operator

David

Grafik 3D, Web developer

_MG_8507
Jordan

Operator, Montażysta

Ryszard

Grafik 2D

Galeria

Opinie

2
Andrzej Zemlanowski

Prezes zarządu Archpure

Polecam usługi wizualizacji produktów, profesjonalne i serdeczne podejście do klienta jak również szybka realizacja finalnych renderów. Wszystkie wizualizacje otrzymaliśmy przed terminem co pozwoliło wprowadzić nam odpowiednie zmiany w projekcie. Finalny klient mimo wysokich wymagań odebrał projekt produktu bez poprawek. Rekomenduję!

1-1
Jacek Baziński

Właściel Difer sp. z.o.o

Współpracę z Worg oceniam bardzo dobrze, konkretne działanie i wykonanie. Od samego początku zadbali o to, żeby zbadać czego dokładnie oczekuje i w jakich granicach cenowych mogą to dla mnie przygotwać. Po współpracy mogę stwierdzić iż wkład i entuzjazm w takcie wykonywania grafik był ogromny , a rzetelna praca zakończona została w wcześniej ustalonych ramach cenowych.

3-1
Bartosz Gołaź

Prezes zarządu Grani-tour sp. z.o.o

Dzięki wizualizacjom trójwymiarowym zmniejszyliśmy koszty marketingu. Okazały się one 5 razy tańsze w porównaniu z sesją zdjęciową mebli hotelowych. Dodatkowo stworzyliśmy wiele wersji obrazów z różnymi okleinami oraz tapicerkami. Polecam!

8
Anita Domańska

Specjalista ds. Marketingu w Ekoperums

Jestem bardzo zadowolona z wykonania strony internetowej. Zlecenie zostało wykonane w terminie, dodatkowo zostałam przeszkolona ze sposobu zarządzania stroną by móc wprowadzać aktualności oraz ogłoszenia. Stwierdzam, że Współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu!

9
Łukasz Nazaruk

Designer produktów w Ubermodels

Jako designer produktów przykładam wagę do detali. Zależy mi otrzymaniu grafiki która dokładnie będzie odzwierciedlać pomysł na produkt. Spójna i klarowna wizja pomaga mi przekonać klienta do swojego pomysłu. Wszystkie realizacje wizualizacji odbyły się bardzo sprawnie, a dostarczona grafika była bardzo wysokiej jakości. Serdecznie polecam!

6
Dominika Poźniak

Właściciel Domowa Moc

Doświadczenie w branży i szybkie działanie, nastawienie na realizację prawdziwych potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo w przypadku niedoprecyzowanych projektów i umiejętność najcenniejsza – wyjaśnienie wszystkich aspektów technicznych i okołorealizacyjnych przystępnym językiem. Korzystałam z usług Worg  wielokrotnie. Polecam!