Nasza oferta

Wizualizacji 3D

„Zaprzestać reklamy by oszczędzić pieniądze to jak zepsuć zegar by zatrzymać czas.”

Thomas Jefferson

022
005
Obszar roboczy 11

Od czego zacząć?

Materiały

Rozpoczynamy pracę od zabrania materiałów, mogą być to przykładowe zdjęcia referencyjne, proste szkice czy  profesjonalnie przygotowane plany. Po skompletowaniu wszystkich materiałów przechodzimy do właściwego procesu tworzenie wizualizacji.

Etap pierwszy

Modelowanie

Jest to pierwszy etap tworzenia wizualizacji. Wymaga on zebrania wystarczającej ilości materiałów od klientów, które posłużą nam jako referencje przy tworzeniu brył. Zazwyczaj są to rzuty geometryczne lub prostsze szkice i schematy. 

post3.1big
post3.2big
Etap drugi

Umieszczanie obiektów

 Posiadając podstawowy model 3D dodajemy do naszej sceny kolejne elementy. Na tym etapie klient otrzymuje również podgląd projektu po to, by skorygować bryłę (jeżeli będzie to wymagane).

Etap trzeci

Tworzenie tekstur

Teksturowanie polega na dodawaniu plików graficznych, które będą imitować powierzchnie. Aby oddać realistyczny wygląd drewna oraz innych materiałów musimy dopracować wiele fizycznych parametrów powierzchni.

post3.5big
post3.3big
Etap czwarty

Renderowanie

Po stworzeniu oświetlenia możemy rozpocząć proces renderowania. Jest to proces polegający na przetworzeniu przez komputer wszystkich danych na gotowy cyfrowy obraz.

Etap piąty

Koloryzacja

Jest to ostatni etap pracy nad wizualizacją, pomaga on skutecznie zwiększyć fotorealizm wizualizacji przy użyciu programów do koloryzacji oraz obróbki zdjęć.

post3.4
008

O nas

WORG

Jesteśmy agencją marketingową z Poznania. Działamy online na terenie całego kraju. Podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy oraz efektywny.

Skontaktuj się

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny oraz konsultacji.